fbpx Prečo apartmán? | Aquasleep

Počas plánovania dovolenky je dôležitou otázkou typ ubytovania. Keď už máte vytýčenú destináciu, nasleduje hľadanie vhodného ubytovania. Niektorí radšej zvolia hotel, iní uprednostňujú apartmány. Obidva typy ubytovania majú svoje výhody aj nevýhody.

Ale prečo práve apartmány? Čítajte ďalej!

  • Apartmány hoci nezabezpečia služby na takej vysokej úrovni ako hotely, ale sú cenovo dostupnejšie varianty ubytovania.
  • Komfort počas dovolenky je prvoradá. Táto forma ubytovania je  priestrannejšia a ponúka viac súkromia. Keď ste rodina s deťmi, tak určite pre vás nie je jedno veľkosť jednotlivých miestností.
  • V apartmánoch ušetríte peniaze na zbytočné výdavky. Hoci apartmány neponúkajú stravu, ale máte k dispozícii plne vybavenú kuchyňu. Okrem toho k apartmánom patrí v mnohých prípadoch aj obývačka, balkón alebo terasa. Ak cestujete s deťmi, apartmány sú najlepšou voľbou. Veľa apartmánov má aj detský kútik, hojdačky, takže vaše deti sa tu nudiť určite nebudú.
  • Stravovanie v apartmánoch zabezpečíte sami. Výhoda je, že čas stravovania nie je časovo obmedzené ako v hoteloch. Kľudne môžte deň predtým nakupovať a ráno zabezpečiť už len čerstvé pečivo. A samozrejme netreba celý deň stáť pri sporáku, veď ste na dovolenke. Môžte ochutnať aj špeciality miestnej gastronómie.

Naše apartmány Aquasleep svojou vybavenosťou a cenovou dostupnosťou predstavujú skvelú voľbu pre dovolenky a kvalitou uspokoja aj náročnejších hostí. Ponúkame Vám ubytovanie v 3 ubytovacích zariadeniach: Apartmán FöldesApartmán AquasleepApartmán Aquasleep II, ktoré sú štýlovo zariadené a spĺňajú náročný štandard a komfort, ale aj nádych rodinného charakteru. Poskytujeme také ubytovacie služby, ktoré vyhovujú požiadavkám súčasnej doby a zabezpečujú svojim hosťom kvalitné ubytovanie a úplné súkromie v príjemnom prostredí. Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka. 

Chystáte sa na dovolenku do Veľkého Medera? Ubytujte sa v našich apartmánoch! Tešíme sa na Vás!

Share