fbpx O Nás | Aquasleep

O Nás

 

Moderne zariadené apartmány Aquasleep v peknom prostredí – ubytovanie vo Veľkom Mederi

 

Na kraji mesta Veľký Meder sa nachádza termálne kúpalisko. Areál kúpaliska je obklopený rozsiahlym lesoparkom a svojim návštevníkom ponúka bohaté možnosti na oddych i športové vyžitie. Okrem viacerých bazénov sú tu k dispozícii dva tobogany, veľká pláž, minigolf, reštaurácia, stánky rýchleho občerstvenia, plážové volejbalové ihrisko.

Z ďalších druhov služieb môžete využiť solárium, masáž, kaderníctvo, pivovarskú záhradu alebo parkovisko. Taktiež si môžete vybrať z rôznych ubytovacích zariadení – ubytovanie nájdete v celom meste Veľký Meder, tak v okolí, ako aj v širšej blízkosti kúpaliska.

Aquasleep Vám ponúka pohodlné ubytovanie v meste Veľký Meder, neďaleko od termálneho kúpaliska, a so svojimi službami Vás čaká počas celého roka. Našim prvoradým cieľom je poskytovať také ubytovacie služby, ktoré vyhovujú požiadavkám súčasnej doby a zabezpečujú svojim hosťom kvalitné ubytovanie a úplné súkromie v príjemnom prostredí.

 

Ubytovanie vhodné pre širokú vrstvu návštevníkov – pre rodiny s deťmi, pre mladých, aj pre športovo orientovaných hos­tí.

Ponúkame Vám ubytovanie v 3 ubytovacích zariadeniach – Apartmán FöldesApartmán AquasleepApartmán Aquasleep II – ktoré sú štýlovo zariadené a spĺňajú náročný štandard a komfort, ale aj nádych rodinného charakteru. Ubytovanie je zabezpečené v izbách s kompletným vybavením. V apartmánoch nájdete dvojposteľové izby, aj s možnosťou prísteľky. Stravovanie si môžete jednoducho zabezpečiť sami, a to hneď na mieste – v každom apartmáne sa nachádza moderne zariadená kuchyňa s kompletným vybavením na prípravu vlastných jedál. K dispozícii sú rôzne spotrebiče (elektrický sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou…), kuchynský sortiment na prípravu jedál a ďalšie kuchynské pomôcky. V blízkosti ubytovania sa nachádza niekoľko reštaurácií a obchodov, vrátane rýchleho občerstvenia.

 

V rámci doplnkových služieb môžu naši hosti využívať parkovisko, možnosť grilovania a posedenia na dvore, bezplatne. Okrem toho, našim hosťom poskytujeme zvýhodnené čipové náramky na celodenný vstup do Termál parku Veľký Meder s možnosťou jedného opustenia areálu.

Náš team sa bude starať o Vašu pohodu počas pekných dní strávených v našich ubytovacích zariadeniach. Vynaložíme všetko úsilie, aby ste sa u nás cítili čo najpríjemnejšie a strávili u nás tie najkrajšie chvíle v roku.

Tešíme sa na Vás, ste srdečne vítaní a prajeme Vám pohodlné ubytovanie v našich ubytovacích zariadeniach v meste Veľký Meder.