fbpx Keď leto, tak dovolenka | Aquasleep

Príchodom leta stále viac uvažujeme nad tým, kde by sme strávili aspoň niekoľko dní bez povinností. Listujeme katalógy, surfujeme na internete, aby sme našli naše vysnívané destinácie. Niektorí preferujú zahraničie, more a veľkomestá, iní radšej zvolia cestovanie v tuzemsku.

Či si na dovolenke naozaj oddýchneme, nezávisí len od výberu destinácie ale aj od charakteru ubytovania. K plánovaniu dovolenky patrí aj vhodné ubytovanie a výber jeho typu je zásadnou otázkou. Každý má svoju ideálnu predstavu, ale jedno je spoločné, všetci si predstavujeme kvalitné a komfortné ubytovanie s príjemnou atmosférou, kde si môžeme oddychnúť od každodenného zhonu a stráviť pekné dni. Pri výbere ubytovania sa oplatí myslieť aj na jeho polohu a zameranie.

Ak radšej cestujete v tuzemsku, oplatí sa navštíviť aj kúpeľné mesto Veľký Meder, ktoré  je jedným z najvýznamnejších turistických centier na južnom Slovensku. A máme pre Vás aj tip na ubytovanie! V našich apartmánoch Aquasleep môžete stráviť úžasnú dovolenku. Aquasleep v troch novostavaných ubytovacích zariadeniach – Apartmán FöldesApartmán AquasleepApartmán Aquasleep II – Vám ponúka pohodlné ubytovanie rodinného charakteru.

Apartmány Aquasleep sa nachádzajú na kraji mesta, v príjemnom rekreačnom prostredí, iba 120 m od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Hostí tu čaká pokoj a naozaj kvalitné služby. Ubytovanie Vám zabezpečíme v dvojposteľových izbách – aj s možnosťou prísteľky – s kompletným vybavením.

Každý apartmán disponuje plne vybavenou kuchyňou (elektrický sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou), kuchynským sortimentom na prípravu jedál a ďalšími kuchynskými pomôckami, jedálňou, kúpeľňou, TV a bezplatním WIFI pripojením. V rámci doplnkových služieb môžu hostia bezplatne využívať parkovisko v uzatvorenom dvore a majú možnosť grilovania a posedenia na dvore. Ponúkame ubytovanie pre širokú vrstvu návštevníkov – pre rodiny s deťmi, pre mladých, aj pre športovo orientovaných hos­tí. Pre najmenšie ratolesti je k dispozícii detský kútik a vo vonkajšom areáli detské hojdačky.

Ďalšou našou výhodnou službou je poskytnutie zvýhodnených čipových náramkov na celodenný vstup do Thermal Corvinus Veľký Meder s možnosťou jedného opustenia areálu.

Samozrejme môžte pozrieť aj mesto, okolie a ochutnať aj niečo špeciálne a vybrať si z ponuky mnohých reštaurácií v meste, a to aj v blízkosti ubytovania.

Ak dávate prednosť ubytovaniu s rodinnou atmosférou so štýlovým a komfortným zariadením, tak  apartmány Aquasleep Vás určite nesklamú. Toto ubytovanie prispeje k tomu, aby ste sa cítili čo najpríjemnejšie, oddýchli si od každodenného zhonu a strávili príjemnú dovolenku vo Veľkom Mederi, a to hocikedy počas celého roka.

Share