fbpx Výhody apartmánov Aquasleep | Aquasleep

Minule sme Vám dali tipy na to, prečo a ako si vybrať apartmán. Teraz by sme Vám predstavili naše apartmány, aby ste videli, čo všetko vám ponúkame a prečo sme ideálnou voľbou pri hľadaní ubytovania v meste Veľký Meder.

Poloha

Moderne zariadený apartmán Aquasleep, Aquasleep II a Földes sa nachádzajú v tichej štvrti mesta Veľký Meder, iba 120 m od termálneho kúpaliska. Takže príjemné osvieženie v bazénoch je iba na krok. V blízkom okolí nájdete aj obchody a reštaurácie.

Cena

Ubytovacie zariadenia vás čakajú výhodnými cenami aj v sezóne aj mimo sezóny. Ak u nás strávite dovolenku od soboty do soboty, tak vám ponúkame akciu „Siedmy deň zdarma na kúpalisku + 10 krát toboganový svet zdarma“.

Vybavenie

Ubytovanie v apartmánoch je zabezpečené v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené kúpeľňou s toaletou, nočnou lampou, mini barom, televízorom, rádiom, klimatizáciou a WIFI. Čaká na vás plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, sporákom a mikrovlnkou.
K dispozícii máte aj čistiace prostriedky, 1 × uterák na osobu, osušky a hygienické prostriedky.

Ďalšie služby

Okrem vybavenia poskytujeme aj doplnkové služby. Môžete využívať na posedenie altán, grilovať v záhrade a pre tých najmenších sme pripravili aj detské ihrisko. Parkovanie je tiež zabezpečené vo dvore. Poskytujeme aj zvýhodnené čipové náramky na celodenný vstup do Termál parku Veľký Meder s možnosťou jedného opustenia areálu.

Cieľom našich apartmánov je zabezpečovať hosťom kvalitné ubytovanie a úplné súkromie v príjemnom prostredí. Náš team sa bude starať o Vašu pohodu a vynaložíme všetko úsilie, aby ste strávili u nás tie najkrajšie chvíle v roku.

Dúfame, že sme vás presvedčili, že čas strávený u nás znamená úplný relax a služby na vysokej úrovni. Tešíme sa na Vás a prajeme Vám pohodlné ubytovanie v našich ubytovacích zariadeniach v meste Veľký Meder.

Share