fbpx Čo všetko vám ponúka Thermal Corvinus? | Aquasleep

Už sme vám prezradili, že od ubytovania Aquasleep sa nachádza iba 120 m od termálne kúpalisko Thermal Corvinus. A čo všetko vám ponúka? Čítajte ďalej!
Thermal Corvinus vás čaká celoročne so širokou škálou foriem oddychu a zábavy. Každá veková kategória, mladí, seniori, deti aj športovo orientovaní tu nájdu to, čo hľadajú.

Hľadáte miesto na relax?

V bazénoch termálneho kúpaliska využívajú vodu z vlastného termálneho prameňa. Geotermálna voda pochádza z dvoch vrtov vzdialených od seba 327 m. Jedna sa čerpá z hĺbky 1626 – 1675m a 1720 – 1791m a druhá z 1073 – 1438 m. Teplota vytekajúcej vody má 72 a 56 °C. Geotermálna voda má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo a kĺby.
Relax vám ponúka aj finská a infra sauna a rôzne masáže, ktoré majú tiež dobré účinky na ľudský organizmus. Vašu regeneráciu podporuje aj soľná jaskyňa, morský kúpeľ, akupresúrne masážne lôžko CERAGEM, magnetoterapia BEMER a rybia pedikúra.

Máte deti?

THERMAL CORVINUS Veľký Meder myslí aj na najmenších a ponúka široké možnosti na strávenie dovolenky aj pre rodiny s deťmi, a to v každom ročnom období.  Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii: krytý rodinný zábavný bazén s vodnou vežou, krytý bazén s celoročnými toboganmi, krytý detský bazén, plavecký bazén a celoročné ihrisko vo vstupnej hale. V lete detičky čakajú tobogany, detský bazén s hracími elementmi, detské ihriská (Hrad orliaka morského, a Korytnačí hrad), TARZANIA lezecká dráha, športové ihriská a Ostrov drobčekov. Okrem toho aj animátori pripravujú rôzne atrakcie pre deti.

Aktívní odpočinok?

Ste na dobrom mieste.  V letnej sezóne sú k dispozícii pre milovníkov aktívneho odpočinku športové ihriská, ako nohejbalové a volejbalové ihrisko, ďalej toboganový park s toboganmi a čaká vás aj lanová dráha TARZANIA.

Vyberte si mesto Veľký Meder, vyberte si ubytovanie vo Veľkom Mederi u nás, v apartmánoch Aquasleep. Všetky tieto hore spomínané zážitky budete mať iba pár metrov od ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Share